KONST / Litografier / Färglitografi 12735026

nr 1273 5026

Staffan Kronberg

(f. 1902), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 358/360. Signerad. Motivet: 27x36 cm

Staffan Kronberg, svensk målare och konsthantverkare, född 1902.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 september 2019
kl 20:06:53

2/9 14:32:40 1      Vinnande bud
2/9 14:34:18 1      justering av budtak

Staffan Kronberg

Läs mer om Staffan Kronberg